LUANA I THA “MOS E TEPRO KAQ SHUMË”/ Lori Hoxha habit me reagimin (FOTO) – AlpeGossip
LUANA I THA “MOS E TEPRO KAQ SHUMË”/ Lori Hoxha habit me reagimin (FOTO)

LUANA I THA “MOS E TEPRO KAQ SHUMË”/ Lori Hoxha habit me reagimin (FOTO)

Lori Hoxha tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot që poston në Instagram dhe kështu ndodhi edhe dy ditë më parë kur postoi një foto nga pushimet. Përpos komplimentave të shumtë, ra në sy komenti i Luanës e cila i shkruante Lorit të mos e tepronte me foto.

“O Lor mos e tepro kaq shumë zog”, i shkruante Luana ndërsa Lori i ka kthyer përgjigje një ditë më vonë.

“Kam mësuar nga më të mirët”, ja kthen Lori Luanës, reagim që ka nxitur fansat të bëjnë shumë komente mbi marrëdhënien mes tyre.