Rrëfehet aktorja shqiptare: Jam e dashuruar, ai nuk është artist… – AlpeGossip
Rrëfehet aktorja shqiptare: Jam e dashuruar, ai nuk është artist…

Rrëfehet aktorja shqiptare: Jam e dashuruar, ai nuk është artist…

Aktorja e njohur shqiptare ka deklaruar për herë të parë se është e dashuruar.

E ftuar në emisionin ‘Wake Up’ në Top Channel, Ana Lika ndër të tjera tha se është e dashuruar dhe se i dashuri i saj nuk është artist.

“Jam e dashuruar nuk e mohoj dot, kjo duket në sytë e mi me lente që vezullojën. Unë nuk thash që jam e lidhur, por nuk është artist. Është një person që unë vërtet e dashroj shumë e kam patur gjithë jetën në krah, por që nuk është artist”, u shpreh Lika.