Njihet si një nga gjyshet më seksi, por a e dini sa vjeç është Albërie Hadergjonaj? E thotë vetë ajo… (FOTO) – AlpeGossip
Njihet si një nga gjyshet më seksi, por a e dini sa vjeç është Albërie Hadergjonaj? E thotë vetë ajo… (FOTO)

Njihet si një nga gjyshet më seksi, por a e dini sa vjeç është Albërie Hadergjonaj? E thotë vetë ajo… (FOTO)

Është një nga këngëtaret më në zë të momentit dhe jo vetëm pasi Albërie Hadergjonaj është identifikuar shpesh si gjyshja më seksi e showbizz-it.

Shumë e komplimentuar për format e saj fizike dhe shumë e admiruar nga fansat, por a e dini sa vjeçare është Albëria?

Përgjigjen e ka dhënë vetë këngëtarja teksa një fans e ka pyetur në një poll të organizuar në Instagram.

“43 vjeç”, shkruan Albëria në postimin e saj.

Jo vetëm Jennifer Lopez! Shqiptaria e ka një yll me të cilin krenohet dhe ajo është pikërisht Albërie Hadergjonaj.