Marinës po i shijon loja e Xhensilës! Kështu si po bën e ka HAK ta lejnë portalet shtatëzënë… (FOTO) – AlpeGossip
Marinës po i shijon loja e Xhensilës! Kështu si po bën e ka HAK ta lejnë portalet shtatëzënë… (FOTO)

Marinës po i shijon loja e Xhensilës! Kështu si po bën e ka HAK ta lejnë portalet shtatëzënë… (FOTO)

Nëse deri dje kemi thënë që portalet kështu e portalet ashtu, se e teprojnë dhe shpikin, e themi sërish, veçse për këtë rastin e fundit, jo. Meqë është në një periudhë pauze, Marina po shijon ditët e lira atëherë kur moti ia lejon, se në shi mbyllet brenda. E pra, dje doli dhe afër mesnatës postoi një foto ku dorën e mbante tek barku.

Dhe një dorë tek barku ndërkohë që lajmet për shtatzëni ziejnë, aty na e çojnë mendjen. Kështu që këtë herë Marina e ka hak ta lënë shtatzënë portalet.

Lojën kukafshehthi të shtatzënisë e hapi Xhensila dhe deri tani e vetmja që i ka përgënjeshtruar sa herë kanë dalë thashetheme të tilla, ka qenë Orinda Huta.