THA QË FEMRAT DUAN VETËM LEK/ Majk merr vendimin e papritur pas deklaratës (FOTO) - AlpeGossip
THA QË FEMRAT DUAN VETËM LEK/ Majk merr vendimin e papritur pas deklaratës (FOTO)

THA QË FEMRAT DUAN VETËM LEK/ Majk merr vendimin e papritur pas deklaratës (FOTO)

Bëri xhiron e rrjetit ditën e sotme një deklaratë e Majkut mbi femrat që sipas tij duan vetëm lekë për celularë, këpucë, çanta, shpenzimet e të cilave as nuk i mbulojnë me rrogat që marrin. Reperi shkruante se kjo ishte arsyeja pse ndahet nga të dashurat.
“Këpucët 1000 euro, ajfonin 1000 euro, çantën e dorës 1000 euro, e rrogën e kanë 300 euro, ose janë pa punë. Femrat në qytetin tim, woow si e bëni këtë, dmth ju jeni mrekulli. Edhe akoma po më pyesin pse nuk po martohem ose pse po ndahem. Njerëz budallenj. Edhe unë jam Kosovë more hej. Dhe nuk është aspak për të qeshur”, shkruante Majk.

Mirëpo pa kaluar shumë kohë reperi është penduar dhe e ka fshirë postimin i cili nuk gjendet më në Instagramin e tij.