NGA ELVANA TEK…/ Ja trendi më “cool” i momentit që ka fiksuar VIP-et shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
NGA ELVANA TEK…/ Ja trendi më “cool” i momentit që ka fiksuar VIP-et shqiptare  (FOTO)

NGA ELVANA TEK…/ Ja trendi më “cool” i momentit që ka fiksuar VIP-et shqiptare (FOTO)

Vitin e kaluar puplat u kthyen në detajin mbizotërues të fustaneve të nusërisë. Ky trend na rikujtoi të gjithëve vitet ’90, kur puplat ishin shumë në modë.

Por këtë vit, përpos fustaneve të nusërisë puplat prekin veshjet e çdo dite dhe bëhen ato detaji tek të cilat duhet të fokusohemi për t’i dhënë karakter veshjeve të përditshme dhe për t’i bërë ato më femërore.

Elita Rudi

Si fillim u vu re se të famshmet u fiksuan pas një bluze me pupla, e cila ishte krijuar nga një brand i njohur. Më pas ato u përhapën në xhaketa, bluza e fustane. Por kohët e fundit kemi vënë re se ky detaj i veçantë na ka fiksuar aq keq, sa po shohim vajza të veshura kokë e këmbë me pupla.

Nëse keni në dyshim që ju mund ta vishni diçka të tillë, ne po ju tregojmë disa vajza të famshme që janë veshur ashtu dhe pse jo të frymëzoheni prej tyre.

Elvana Gjata

Era Istrefi

Kida

Lori Hoxha

Beatrix Ramosaj

Enca

Image result for enca muharrem ahmeti

Nora Istrefi

Tayna