NERVOZOHET TRISTAN THOMPSON/ Scott Disick e quajti Khloe Kardashian “gruan e ëndrrave” – AlpeGossip
NERVOZOHET TRISTAN THOMPSON/ Scott Disick e quajti Khloe Kardashian “gruan e ëndrrave”

NERVOZOHET TRISTAN THOMPSON/ Scott Disick e quajti Khloe Kardashian “gruan e ëndrrave”

Disa ditë më parë, Scott Disick e quajti Khloe Kardashian në një postim në ‘Instagram’ si ‘gruan e ëndrrave’.

Kjo ka bërë që ish-partneri i 34-vjeçares, Tristan Thompson, të mendojë se Scott nuk ka treguar respekt dhe se po flirton me të.

Burime pranë basketbollistit kanë treguar se ajo çfarë nuk kupton Tristan është se Khloe dhe Scott kanë një marrëdhënie të veçantë me njëri-tjetrin, ndonëse ky i fundit është në një lidhje me modelen, Sofia Richie.

MELBOURNE, AUSTRALIA – NOVEMBER 01: Scott Disick poses as he makes a store appearance at Windsor Smith at Chadstone Shopping Centre on November 1, 2018 in Melbourne, Australia. (Photo by Scott Barbour/Getty Images)
TORONTO, ON – AUGUST 09: NBA Player Tristan Thompson attends The Amari Thompson Soiree in support of Epilepsy Toronto at The Globe and Mail Centre on August 9, 2018 in Toronto, Canada. (Photo by George Pimentel/Getty Images)
Scott Barbour/Getty; George Pimentel/Getty

Kujtojmë se dyshja i dha fund marrëdhënies së tyre disa javë më parë, për shkak të tradhtisë së Thompson me shoqen e ngushtë të Kylie Jenner.