Vajza e Eli Farës tërbon rrjetin me mëngjes! Harron të brendshmet e poshtme në shtëpi! (Foto) – AlpeGossip
Vajza e Eli Farës tërbon rrjetin me mëngjes! Harron të brendshmet e poshtme në shtëpi! (Foto)

Vajza e Eli Farës tërbon rrjetin me mëngjes! Harron të brendshmet e poshtme në shtëpi! (Foto)

Ajo është një nga femrat më të komentuara në shou bizin rozë, e krejt kjo falë linjave të saj trupore të cilat ajo i tregon shpesh edhe para ndjekësve të saj, shkruan GazetaBlic.

Flasim për vajzën e këngëtares nga Shqipëria Eli Fara, nga ku dhe u bë e njohur më shumë.

Çdo paraqitje e saj në rrjete sociale nuk kalon pa u vënë re, madje komentet janë të shumta nga meshkujt që ndjekin atë.

Në fotografinë e fundit të publikuar në llogarinë e saj në Instagram, Marina shfaqet e veshur me fustan të zi teksa ka pozuar para pasqyres, por ajo çfarë bie në sy janë të brendshmet që s’i ka veshur fare në pjesën e poshtme.