SI BARBIE/ Lori Hoxha do t’ju lë gojë hapur me pamjen e re (FOTO) – AlpeGossip
SI BARBIE/ Lori Hoxha do t’ju lë gojë hapur me pamjen e re (FOTO)

SI BARBIE/ Lori Hoxha do t’ju lë gojë hapur me pamjen e re (FOTO)

Lori Hoxha mbetet një nga vajzat më me influencë në Shqipëri me stilin e saj unik e që frymëzon shumë femra që e ndjekin në Instagram.
Mbrëmjen e sotme Lori ka tërhequr vëmendjen me një foto ku shfaqet si gjithmonë e veshur me shumë stil.

Blogerja shfaqet e veshur me pantallona rozë, një bluzë të bardhë poshtë së cilës duken reçipetat ngjyrë rozë, flokët bjondë të kapur bisht.

Me këtë pamje Lori duket fiks si kukulla e famshme Barbie dhe nuk kanë munguar komplimentat nga ndjekësit.