I nxjerrin NAMIN/ Demaskohet Jonida Maliqi: Hiqet si STILISTE dhe për vete vesh…(VIDEO) – AlpeGossip
I nxjerrin NAMIN/ Demaskohet Jonida Maliqi: Hiqet si STILISTE dhe për vete vesh…(VIDEO)

I nxjerrin NAMIN/ Demaskohet Jonida Maliqi: Hiqet si STILISTE dhe për vete vesh…(VIDEO)

Është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare dhe tashmë është bërë e njohur edhe si fashioniste.

Jonida Maliqi është njëra nga këngëtaret më me stil shqiptare.

Këtë e vërteton edhe pamja e saj shumë e kuruar në çdo paraqitje të saj. Por diçka nuk ka shkuar mirë së fundmi dhe pikerisht në veshjen e saj janë vënë re takat e saj të cilat duket se i ka të vogla .

Pikërisht Vipat e Bllokut e kanë sulmuar duke i bërë një video ku ajo sigurishht nuk do të donte të publikohej./AlpeNews.al