Rikthehet Aurela Hoxha! Pozon pothuajse e zhveshur dhe ju nxit imagjinatën për… (FOTO) – AlpeGossip
Rikthehet Aurela Hoxha! Pozon pothuajse e zhveshur dhe ju nxit imagjinatën për… (FOTO)

Rikthehet Aurela Hoxha! Pozon pothuajse e zhveshur dhe ju nxit imagjinatën për… (FOTO)

Modelja e njohur shqiptare Aurela Hoxha ka befasuar me pamjen e saj super sensuale.
Ajo ka ndarë në rrjetet sociale momente nga seti më i ri fotografik. Në këtë set ajo vjen krejt ndryshe nga sa jemi mësuar dhe me veshje mjaft të veçanta.

Por një prej fotove që bën më tepër të komentohet është ajo ku modelja ka nxjerrë gjithë shpinën e saj madje syri të kap dhe gjoksin bombastik të saj.