Pasi “e kryqëzuan” për videot para aktit seksual, Genta merr vendimin drastik: Ju nuk e dini sa i keq... (FOTO) - AlpeGossip
Pasi “e kryqëzuan” për videot para aktit seksual, Genta merr vendimin drastik: Ju nuk e dini sa i keq… (FOTO)

Pasi “e kryqëzuan” për videot para aktit seksual, Genta merr vendimin drastik: Ju nuk e dini sa i keq… (FOTO)

Genta e Big Brother vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes me fotot e videot provokuese që poston në profilin e saj në Instagram. Dikur ia publikoi i dashuri, tani ajo se ka problem t’i publikojë vetë.
Së fundmi Genta ka ndarë me ndjekësit e saj një video mjaft tunduese ku shfaqet me robdeshamber të bardhë dhe tregon një pjesë të gjoksit.

Ajo i fshiu këto foto më pas, prej zhurmës së madhe që u bë nëpër media, por mori vendimin që të fshinte edhe Instagramin për të gjetur qetësinë shpirtërore, mirëpo nuk i’a doli dot për shkak se kishte harruar paswordin.

Meqë nuk e fshiu dot, Genta Gjalpi ka marrë një vendim tjetër.

Me një kërkim të thjeshtë në llogarinë e saj në Instagram, vihet re se banorja e Big Brother ka fshirë të gjitha fotot e saj, ndërsa ka lënë vetëm tetë prej tyre. Nuk dihet pse ky vendim i menjëhershëm i saj, por vlen për tu kujtuar se Genta i përjetoi shumë keq komentet negative ndaj saj.