DO I FALENDERONI/ Këto janë modelet e çizmeve që ju duhen këtë dimër sipas vajzave të showbizzit (FOTOT) – AlpeGossip
DO I FALENDERONI/ Këto janë modelet e çizmeve që ju duhen këtë dimër sipas vajzave të showbizzit (FOTOT)

DO I FALENDERONI/ Këto janë modelet e çizmeve që ju duhen këtë dimër sipas vajzave të showbizzit (FOTOT)

Dimri i ftohtë po afron dhe garderobës suaj nuk i duhen vetëm veshje të trasha por edhe këpucë dhe çizme të cilat i bëjnë ballë të ftohtit, ju mbajnë ngrohtë dhe në fund të fundit të dukeni bukur.

Para se të ndryshoni gaderobën e rrobave ndaloni tek çizmet dhe mendoni. A i keni gjithë modelet klasike për të cilat kemi nevojë?

Nëse jo, vajzat e showbizzit shqiptar e kanë gjetur zgjidhjen dhe kanë sjell në vëmëndje çizmet të cilat do ju duhen dhe ju për këtë dimër por edhe për t’u dukur bukur dhe me stil.

Më shumë në sy kanë rënë çizmet e gjata nga vajzat e showbizzit, të cilat do jenë më në modë këtë dimër.

Alpegossip.al ju sjell fotot e çizmeve dhe jua lë ju në dorë nëse do zgjidhni të keni në koleksionet tuaja këto lloj modelesh dhe do i falenderoni nëse do i zgjidhni ato.