FESTIVALI DHE POLEMIKAT/ Si e ironizon Blerina Bombaj Alketa Vejsiun (FOTO) – AlpeGossip
FESTIVALI DHE POLEMIKAT/ Si e ironizon Blerina Bombaj Alketa Vejsiun (FOTO)

FESTIVALI DHE POLEMIKAT/ Si e ironizon Blerina Bombaj Alketa Vejsiun (FOTO)

Duket se pas përfundimit të ”Festivalit të Këngës” të gjithë kanë diçka për të ironizuar e për të përmendur.

Së funmdi, Blerina Bombaj ka postuar një foto në Instagram të cilën e ka shoqëruar me një shkrim ku kërkon të dijë se çfarë masash kanë marrë njerëzit me mendje në rast se bie ndonjë tërmet tjetër.

Mes komenteve të shumta një që dallohet dhe tërheq vëmendje është ky: Kam masa që të rri brenda dhe të më bjerë një tullë në shesh të kokës veç mos të shoh Alketa Vejsiun duke bërë si këngëtare se na përdhunoj veshët .

Mesa duket, as syrit të Blerinës nuk i ka shpëtuar ky koment ”thumbues” të cilit i është kthyer duke i thënë: hahaha, kaq shumë dmth? 😂😂 /AlpeGossip.al