Video/ Të rinjtë “PUSHTOJNË” Bulevardin me makinat luksoze, “tërbojnë” Tiranën në mes të natës – AlpeGossip
Video/ Të rinjtë “PUSHTOJNË” Bulevardin me makinat luksoze, “tërbojnë” Tiranën në mes të natës

Video/ Të rinjtë “PUSHTOJNË” Bulevardin me makinat luksoze, “tërbojnë” Tiranën në mes të natës

Mbrëmjen e djeshme sërish Bulevardi i ri në ish-Stacionin e Trenit në Tiranë, është “pushtuar” nga disa makina luksoze që kanë garuar me njëra-tjetrën.Disa nga djemtë e pasur të kryeqytetit kanë marrë pjesë me “bishat” e tyre në garën e organizuar nga “Luxury In Tirana”, “Horse power Albanian” dhe “Rich Kids Tirana”.

Në Instagram janë postuar disa video dhe foto ku shihet ajo çfarë ka ndodhur.

To fast for you 😂💎 @xhodi_daci

A post shared by horsepower.albanian 💎 (@horsepower.albanian) on

 

Makinat e nates se sotme!! @xhodi_daci @albi_haskasa Video by: @gersi_bakalli

A post shared by Rich Kids Of Tirana (@richkidstirana) on