DO BËHEN EDHE ME NJË FËMIJË TË PESTË? Ky dataj na bëri të dyshojmë se Ariana Fjezullahu është sërish shtatzane – AlpeGossip
DO BËHEN EDHE ME NJË FËMIJË TË PESTË? Ky dataj na bëri të dyshojmë se Ariana Fjezullahu është sërish shtatzane

DO BËHEN EDHE ME NJË FËMIJË TË PESTË? Ky dataj na bëri të dyshojmë se Ariana Fjezullahu është sërish shtatzane

Këngëtari Ermal Fejzullahu dhe partnerja e tij, Ariana, janë prindër të katër fëmijëve të bukur të cilët i shohim shpesh në rrjete sociale.

Artisti është shprehur shpeshherë që dëshira e tij është një familje e madhe me shumë fëmijë

Mesa duket familja do të zgjerohet sërish pasi Ariana ka publikuar një foto të sajën në InstaStory ku vihet re barku i fryrë dhe ndjekësit kanë ngritur dyshimet se mos bashkëshortja e Ermalit është shtatëzënë.

Kujtojmë se në shtator të vitit 2019 Ermali dhe Ariana janë bërë prindër për herë të katërt.

Këngëtari është një nga artistët më të kërkuar në trojet shqiptare dhe përpara pandemisë thuajse çdo mbrëmje ai ishte i ftuar në lokale nate për të performuar. Si një pjesë e madhe e këngëtarëve ai ka udhëtuar në të gjitha vendet e botës ku ka shqiptarë për të kënduar dhe sigurisht në këto raste nuk mund të mungojnë aventurat.

Së fundmi Ermali ishte i ftuar në emisionin “Ndryshe” në “Top Albania Radio”, në të cilin ka rrëfyer një histori shumë qesharake, që i ka ndodhur gjatë një konerti në Itali. Ai tregoi se ishte i ftuar në koncert bashkë me Sinan Hoxhën dhe në vend të pagesës “cash”, atyre të dyve ju ofruan drogë