Pa të brendshme! Modelet italiane i lanë gojëhapur të gjithë në Venedik (FOTO) – AlpeGossip
Pa të brendshme! Modelet italiane i lanë gojëhapur të gjithë në Venedik (FOTO)

Pa të brendshme! Modelet italiane i lanë gojëhapur të gjithë në Venedik (FOTO)

Modelet italiane, Giulia Salemi dhe Dayane Mello, vite më parë ua kanë marrë mendtë të gjithëve në Festivalin e Filmit në Venedik, teksa ato janë tradhtuar bajagi keq nga veshjet e tyre.
Dy bukuroshet kishin zgjedhur fustane shumë seksi dhe të hapura, duke zbuluar edhe pjesë intime, pasi duket se kishin harruar të vishnin të brendshme.