Ami me barkun e rrumbullakosur dhe pa filtra në ditëlindjen e vjehrrit, shikoni sesi duket ajo (FOTO) – AlpeGossip
Ami me barkun e rrumbullakosur dhe pa filtra në ditëlindjen e vjehrrit, shikoni sesi duket ajo (FOTO)

Ami me barkun e rrumbullakosur dhe pa filtra në ditëlindjen e vjehrrit, shikoni sesi duket ajo (FOTO)

Dje ka qenë një ditë e gëzueshme për moderatorin Ermal Mamaqi pasi babai i tij festonë 66-vjetorin.

Vëllai i Ermalit, Ermiri ka publikuar një foto në Instagram ku uron babain e tij me një tortë plot me lekë dhe me një makinë llogaritëse.

“Tu shtofshin vitet e bukura bab me familjen dhe ato lejlatë s’janë keq me shtu”-shkruan Ermiri.

Dhe mesa duket kjo ka bërë bashkë të gjithë familjen e madhe, gjithashtu edhe bashkëshorten e Ermalit, Armanda Toskën e cila është shtatzënë.

Ami i është bashkuar festës familjare, duke u shfaqur pa filtra dhe ashtu siç shihet në foto barku i rrumbullakosur tregon se familja Mamaqi duhet të presë edhe pak kohë që vogëlushja e tyre të vijë në jetë.