Pasi e ‘masakruan’ për fotot e zhveshura, Françeska befason sërish (FOTO) – AlpeGossip
Pasi e ‘masakruan’ për fotot e zhveshura, Françeska befason sërish (FOTO)

Pasi e ‘masakruan’ për fotot e zhveshura, Françeska befason sërish (FOTO)

Ka festuar Shën Valentinin në një prej vendeve më ekzotike.
Ajo ka pozuar mjaft sensale duke nxjerrë në pah format e saj trupore.

Në mesin e fansave që e adhuruan, kishte reagoime të cilat e kanë bërë Françeskën të reflektojë.

Pas fotove me bikini ku fokusi ishin të pasmet e saj voluminoze, ish banorja e Big brother tashmë shfaqet krejtësisht e mbuluar, ashtu dhe siç paralajmëroi.