POSTON FOTON ME XHEMIN/Florjan Binaj ka një lajm për të na dhënë (FOTO) – AlpeGossip
POSTON FOTON ME XHEMIN/Florjan Binaj ka një lajm për të na dhënë (FOTO)

POSTON FOTON ME XHEMIN/Florjan Binaj ka një lajm për të na dhënë (FOTO)

Emisioni historik i humorit dhe shumë i dashur për publikun, “Portokalli” në mars e ndërpreu transmetimin, për shkak të pandemisë së koronavirusit. Megjithatë më në fund programi do të rikthehet.

Portokallia do të rikthehet në ekran këtë të diel.

“Lajmi më i bukur i këtyre kohëve, të dielën rifillon PORTOKALLI!”, shkruan Florjan Binaj krah fotos ku shfaqet me Xhemin, Marin Orhanasin dhe Albana Perhatin.