TEK ATA ÇDO GJË SHPËRTHEN NGA AFSHI/ Këto tri çifte të horoskopit dominojnë në dhomën e gjumit – AlpeGossip
TEK ATA ÇDO GJË SHPËRTHEN NGA AFSHI/ Këto tri çifte të horoskopit dominojnë në dhomën e gjumit

TEK ATA ÇDO GJË SHPËRTHEN NGA AFSHI/ Këto tri çifte të horoskopit dominojnë në dhomën e gjumit

Edhe pse ndoshta nuk janë kombinim ideal për martesë dhe lidhje, këto çifte të Zodiakut janë aventuristë të vërtetë në krevat.

Libidoja e tyre është e lartë, dëshirojnë të eksperimentojnë dhe në tërësi t’i dorëzohen partnerit.

Midis këtyre shenjave është e pranishme kimia nga momenti kur takohen, transmeton Telegrafi.

Dashi dhe Ujori

Edhe pse konsiderohet që në krevat janë më të përshtatshëm me Luanët, kur takohen Dashi dhe Ujori ndodh shpërthim i vërtetë i afshit, ndaj të cilit askush nuk do të jetë imun.

Midis tyre sundon kimia nga momenti kur takohen. Për Deshtë thonë që janë të uritur për seks, atyre nuk u nevojitet paraloja por marrëdhënia e mbushur me afsh. Dëshirojnë të ndihen të dëshiruar dhe të dominojnë në krevat.

Binjakët dhe Luani

Binjakët valëvitës dhe Luani i zjarrtë përbëjnë bashkim të përsosur, së paku kur është fjala për argëtim nën çarçafë. Ata janë të gatshëm të eksperimentojnë, ndërkaq Binjakët posaçërisht do të joshin Luanët me sinqeritetin dhe spontanitetin në seks.

Problemi shfaqet kur Binjakët dëshirojnë që pas argëtimit në krevat të shkojnë në shtëpi të veten…

Gaforrja dhe Akrepi

Gaforret e egra dhe të paparashikueshme lehtë do ta joshin Akrepin delikat. Afshi midis tyre është i pranishëm që nga momenti i parë. Ata janë në të njëjtat gjatësi valësh, ndërkaq në seks i kushtojnë rëndësi lidhshmërisë së mendjes dhe trupit.

Gaforrja shumë e zjarrtë do të përpiqet që në çdo kuptim ta kënaqë Akrepin, ndërkaq Akrepi këtë do t’ia kthejë me prekje delikate dhe sensuale të cilat Gaforres gjithsesi i krijojnë kënaqësi.