FORMA BOMBASTIKE/ Kim Kardashian pozon me bikini mbi elefant (FOTO) - AlpeGossip
FORMA BOMBASTIKE/ Kim Kardashian pozon me bikini mbi elefant (FOTO)

FORMA BOMBASTIKE/ Kim Kardashian pozon me bikini mbi elefant (FOTO)

Kur vjen puna për të hipur në elefant, Kim Kardashian e di vetë se çfarë duhet të veshi. Pikërisht atë që i rri më mirë.

Super ylli Kim Kardashian është fotografuar në një kopsht zoologjik në Bali, teksa kishte hipur mbi një elefant.

Ajo ishte e veshur bikni, ndërsa dukej tejet atraktive, duke nxjerrë në pah linjat e saj të trupit. Kim ndodhej në kopsht zoologjik së bashku me tre fëmijët e saj: North, Saint dhe Chikago.