Këngëtarja e njohur shqiptare, e cila po zhvillon karrierën në tregun ndërkombëtar Bleona Qereti ka qenë e ftuara speciale e puntatës së vitit të ri në emisionin “Why Not” në Ora News.

Teksa fliste me moderatoren Roza Lati për pelicet dhe përbërjen e tyre, iu bë një surprizë.

Një vajzë i doli nga pas dhe e trembi aq shumë, sa këngëtarja i tha duke qeshur: “Mirë që më trembe, por leshin ku e ke.”

Më pas shtoi se është njeri që trembet shumë lehtë.