KOHA NUK “ECËN” PËR LEDINA ÇELON/ Tregon trupin perfekt me bikini (FOTOT) – AlpeGossip
KOHA NUK “ECËN” PËR LEDINA ÇELON/ Tregon trupin perfekt me bikini (FOTOT)

KOHA NUK “ECËN” PËR LEDINA ÇELON/ Tregon trupin perfekt me bikini (FOTOT)

Ledina Çelo ka treguar dhe njëherë se mosha është thjesht një numër për të. Këngëtarja, e cila është cilësuar si një nga femrat më të bukura të showbizz-it shqiptar, është tërhequr prej vitesh nga muzika dhe jeta publike. Megjithatë, këngëtarja ka spikatur gjithmonë me fizikun e saj.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku nuk mungojnë pozat provokuese. Me bikini, duke vënë në pah format perfekte trupore, Ledina duket gjithmonë joshëse. Së fundmi, nga jugu i vendit ku ndodhet, këngëtarja ka pozuar me bikini duke ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të saj.