EMINA CUNMULAJ TAKON FAMILJEN E DUA LIPËS/ Modelja e njohur ka dy fjalë për ta:E bukur…(FOTO) – AlpeGossip
EMINA CUNMULAJ TAKON FAMILJEN E DUA LIPËS/ Modelja e njohur ka dy fjalë për ta:E bukur…(FOTO)

EMINA CUNMULAJ TAKON FAMILJEN E DUA LIPËS/ Modelja e njohur ka dy fjalë për ta:E bukur…(FOTO)

Të dyja na kanë bërë krenare: Dua Lipa me zërin e saj në skenat e mëdha botërore dhe Emina Cunmulaj me pjesëmarrjen në pasarelat e revistat e njohura të modës.

Dhe vetëm tani zbuluam se dy të famshmet shqiptare njihen më njëra-tjetrën!

Modelja ka pritur familjen e Dua Lipës në një prej hoteleve të bashkëshortit të saj, Sam Nazarian. Dhe nuk ka kursyer t’i përshkruaj ata në këtë mënyrë:

“Familja e bukur Lipa, Dua ti je e mahnitshme, energjia jote dhe bukuria juaj e brendshme është përtej asaj mahnitëse”.

Të gjithë jemi dakord me fjalët e tua Emina dhe vetëm duam që të kemi shansin ta takojmë nga afër!