MËNGJESI ME SHUMË DASHURI/ Mozzik bëhet romantik por Loredana i bën komentin qesharak për hundën – AlpeGossip
MËNGJESI ME SHUMË DASHURI/ Mozzik bëhet romantik por Loredana i bën komentin qesharak për hundën

MËNGJESI ME SHUMË DASHURI/ Mozzik bëhet romantik por Loredana i bën komentin qesharak për hundën

Mëngjesi i Mozzik-ut dhe Loredanës nis me shumë dashuri.

Në postimin e fundit të publikuar, dy këngëtarët shihen duke udhëtuar në avion, ndërsa bëjnë gjesti romantik duke afruar fytyrën te njëri-tjetri.

Në mbishkrimin e fotos reperi shkruan në gjermanisht diçka për hundën, ndërsa bashkëshortja e tij Loredana i komenton:

“Hunda jote si buding”.

Çifti, i cili u bë prindër në dhjetor të 2018-s, po shijon suksesin e këngës së fundit “Romeo&Juliet”, ku deri më tani janë mbledhur mbi 10 milionë klikime në YouTube.