LINDJE ME OPERACION APO NATYRALE? Elita Rudi sapo na zbuloi sekretin: Kur mendoj gratë më përpara vendosa…(FOTO) – AlpeGossip
LINDJE ME OPERACION APO NATYRALE? Elita Rudi sapo na zbuloi sekretin: Kur mendoj gratë më përpara vendosa…(FOTO)

LINDJE ME OPERACION APO NATYRALE? Elita Rudi sapo na zbuloi sekretin: Kur mendoj gratë më përpara vendosa…(FOTO)

Moderatorja e njohur Elita Rudi është në pritjen e ëmbël dhe pasi  pranoi se ishte shtatzënë ajo nuk nguron të publikoj foto të shumta me barkun e rrumbullakosur.

Mirëpo ditën e sotme ajo ua ka ndhënë vëmendje fansave nëpërmjetë lopjës “Pyetje dhe përgjigje”,Elita na ka zbuluar disa detaje nga shtatzënia.

Shtatzënia është një periudhë speicale por që  shoqërohet dhe me frikë kur bëhet fjalë për mënyrën e lindjes por Elita është nga ato vajzat e forta.