"E KUQE E ZJARRTË"/ Vipe-t iu tregojnë si të jeni joshëse dhe SEKSI për Krishlindjet (FOTO) - AlpeGossip
“E KUQE E ZJARRTË”/ Vipe-t iu tregojnë si të jeni joshëse dhe SEKSI për Krishlindjet (FOTO)

“E KUQE E ZJARRTË”/ Vipe-t iu tregojnë si të jeni joshëse dhe SEKSI për Krishlindjet (FOTO)

Ngjyra e kuqe  është prezente kudo për festat e fundvitit dhe krishtlindjet.

Pjesa më e madhe e femrave zgjedhin këtë nuancë të zjarrtë për look-un e tyre.

Njësoj si e zeza duket se edhe ngjyra e kuqe nuk ka për të dalë asnjëherë nga moda. E rëndësishme është që të dimë ta kombinojmë dhe të zgjedhim modelet e duhura.

Së fundimi duket se një fustan i kuq është kthyer në “mani” për femrat e showbizizt shqiptar.

Nga modelet me shpatulla jasht deri tek fustanet klasike të gjata ishin zgjedhja e disa prej personazheve të njohur për daljet e tyre publike.

Shihni disa prej vajzave më seksi të ekranit dhe fustanet e tyre “chic” të kuq.

Kejvina Kthella

Zaimina Vasjari

Greta Koçi

Jonida Maliqi

Luana Vjollca

 

Nora Istrefi

AlpeNews.al