Nevina Shtylla apo Floriana Garo? Ja çfarë thotë Arjola Shehu! (VIDEO) – AlpeGossip
Nevina Shtylla apo Floriana Garo? Ja çfarë thotë Arjola Shehu! (VIDEO)

Nevina Shtylla apo Floriana Garo? Ja çfarë thotë Arjola Shehu! (VIDEO)

Moderatorja Arjola Shehu është shprehur në emisionin “Mos i fol shoferit” rreth emisionit “Jo vetëm modë” dhe dy prezantueseve që ky format ka patur Floriana Garon dhe Nevina Shtylla.
Arjola u shpreh se secila në mënyrën e saj ka sjellë diçka ndryshe dhe të këndshme.

“Jo vetëm modë” nuk është më i njëjti format siç e bënte Floriana. Ashtu siç e bënte floriana ishte këndshëm, kurse dhe Nevina ndoshta me këtë frymë pak më rinore që ka sjellë tek “Jo vetëm modë” është po ashtu shumë mirë,”-përfundoi Arjola, e cila prezanton emisionin “Kush vjen për drekë”./