“BËN SHAKA SEKSISTE”/ Juliana Nura akuzon Ilir Shaqirin – AlpeGossip
“BËN SHAKA SEKSISTE”/ Juliana Nura akuzon Ilir Shaqirin

“BËN SHAKA SEKSISTE”/ Juliana Nura akuzon Ilir Shaqirin

E ftuar në emisionin “Pardon My French”, Juliana u pyet nëse nëse është penduar për deklaratat e saj, pas daljes nga “Dancing with the stars”.

Ish-konkurrentja tha se nuk pendohet aspak duke shtuar se nuk i pëlqejnë aspak shakatë seksiste të Ilirit në emision.

“Unë jam një person që kur e flas diçka i rri mbrapa dhe nuk e them pa patur baza. Ashtu e them edhe tani, Iliri është shumë njeri negativ dhe nuk më pëlqen fare me ‘shakatë seksite’ që bën ai.”