FOTOT E KIARËS ME BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Luizi i bën kritika publikisht: Kjo dora… – AlpeGossip
FOTOT E KIARËS ME BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Luizi i bën kritika publikisht: Kjo dora…

FOTOT E KIARËS ME BARKUN E RRUMBULLAKOSUR/ Luizi i bën kritika publikisht: Kjo dora…

Së fundmi Kiara Tito ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto ku duket me barkun e rrumbullakosur.

Fotot morën mijëra pëlqime dhe komplimente, por vëmendjen më të madhe e mori komenti i partnerit të saj, Luiz Ejlli.

“Kjo dora e djathtë nuk me pëlqen shumë”, shkruan ai në foton e Kiarës.

Kujtojmë që Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë në pritje të një vajze.