A E UROI KIARËN PËR SHTATËZËNINË? Reagon aktorja (FOTO) – AlpeGossip
A E UROI KIARËN PËR SHTATËZËNINË? Reagon aktorja (FOTO)

A E UROI KIARËN PËR SHTATËZËNINË? Reagon aktorja (FOTO)

Olta ka vendosur t’i lërë pas mëritë dhe ka hedhur hapin e parë drejt pajtimit me Kiarën. Ajo i ka dërguar Kiarës një mesazh ku e uron për shtatzëninë.

Ka qenë vetë Olta që ka publikuar një foto ku tregon urimin e saj: “Urime Kiara në rrugëtimin më të bukur në botë. Zoti ju bekoi, ashtu qofshi gjithmonë”.

Ndërkohë Kiara nuk ia ka hapur mesazhin Oltës.

A e uroi Olta Kiarën për shtatzëninë