Gati për festën e vërtetë: Meghan shfaqet me fustanin e dytë të nusërisë! – AlpeGossip
Gati për festën e vërtetë: Meghan shfaqet me fustanin e dytë të nusërisë!

Gati për festën e vërtetë: Meghan shfaqet me fustanin e dytë të nusërisë!

Pak minuta më parë, nusja më e re e pallatit mbretëror është shfaqur me fustanin e saj të dytë. Kësaj here Meghan kishte zgjedhur një fustan të bardhë të lidhur në formë zambaku të dizenjuar nga Stella McCartney.

 

Duka dhe Dukesha e Sussex-it janë parë teksa linin kështjellën Windsor, për të vazhduar me pjesën tjetër të dasmës, pritjen e të ftuarëve, që do të mbahet nga princi Charles.

Siç e shihni nga video, Harry si një xhentil i vërtetë, po ndihmon të shoqen teksa hynë të dy në makinën sportive që do t’i çojë drejt festës së madhe.

Në vazhdim pritet që Meghan të mbajë një fjalim dhe të gjithë jemi sy e vesh tek ajo!