Kejvina vë në SIKLET Parodistët e Vlorës: Çfarë nuk ju punon më si dikur? - AlpeGossip
Kejvina vë në SIKLET Parodistët e Vlorës: Çfarë nuk ju punon më si dikur?

Kejvina vë në SIKLET Parodistët e Vlorës: Çfarë nuk ju punon më si dikur?

Parodistët e Vlorës, Afrimi dhe Agroni janë të ftuar sot në “Xing me Ermalin”, ku me batutat e historitë që kanë treguar i kanë bërë të gjithë të qeshin, por siç dihet pyetja më pikante vjen nga Kejvina e cila i ka vënë në siklet sot të ftuarit.

 

“Çfarë nuk ju punon më si dikur në shtëpi?”, i pyeti Kejvina Afrimin dhe Agronin të cilët fillimisht u habitën nga pyetja dhe qëndruan pa folur.

Pasi u mendua pak, Agroni u përgjigj: “Grirësja e mishit”.

“Pajisjet elektronike në fakt janë vjetëruar duhet t’i ndërrojmë”, tha Afrimi.