I HODHI KONKURENTES PICËN E NXEHTË NË TRUP/ Renato i drejtohet Kristinës: Jam i pashpirt! – AlpeGossip
I HODHI KONKURENTES PICËN E NXEHTË NË TRUP/ Renato i drejtohet Kristinës: Jam i pashpirt!

I HODHI KONKURENTES PICËN E NXEHTË NË TRUP/ Renato i drejtohet Kristinës: Jam i pashpirt!

Sot, si çdo të premte po transmetohet ”Hell’s Kitchen 2”.

Njësoj si dhe në puntatat e tjera dhe sot nuk mungojnë të thyerat e pjatave dhe të përplasurat në kuzhinë.

Këtë herë Shef Renato Mekolli, i ka hedhur Kristinës tabakanë me pica sepse ishin të papjekura. Në sfond u dëgjuan të bërtitura dhe të shara. Pjata me pica i ra Kristinës në trup e cila filloi të qajë dhe tha se u dogj.

Pak sekonda më vonë, Kristina u shpreh se nuk kishte qarë me të vërtetë por ishte thjesht një strategji e saj për lojën.

Kur Shefi u mblodh së bashku me konkurentët e tjerë u shpreh se nuk i intereson për lotët e Kristinës dhe se është i pashpirt. /AlpeGossip.al