DEKLAROI NDARJEN, TANI KËRKON RIKTHIMIN/ Robert Berisha ka këto fjalë për Norën (VIDEO) – AlpeGossip
DEKLAROI NDARJEN, TANI KËRKON RIKTHIMIN/ Robert Berisha ka këto fjalë për Norën (VIDEO)

DEKLAROI NDARJEN, TANI KËRKON RIKTHIMIN/ Robert Berisha ka këto fjalë për Norën (VIDEO)

Nga fundi i muajit Gusht, Robert Berisha, përmes një postimi të bërë në rrjete sociale deklaroi ndarjen nga këngëtarja e njohur Nora Istrefi. Ai u shpreh se dashuria mes tyre kishte përfunduar por pavarësisht të gjithave do mbeteshin miq të mirë.

Image

Së fundmi, Roberti ka folur sërish rreth ndarjes që u shoqërua me një bujë të madhe në media. Në një intervistë për “Mirage” ai është shprehur se ai dhe Nora do të jenë përjetë prindërit e Renees dhe kjo e bën të pamundur ndarjen e tyre në këtë botë. “Vetëm v.d.e.k.ja të ndan nga nëna e fëmijës tënd, kështu që gjithmonë do të jemi bashkë se kemi Renee-n dhe ishalla e kemi shëndoshë e mirë deri sa të plaket”, tha Roberti.

Roberti nuk ka folur rreth arsyeve që çuan në ndarje por ka uruar për të gjithë çiftet me probleme që të vazhdojnë secili rrugën e tij duke ruajtur respektin për njëri-tjetrit, siç kanë bërë ai dhe Nora. Në fund ai i ka shokuar të gjithë pasi ka ngjallur shpresat për një ribashkim me këngëtaren. Roberti ka treguar se ai dhe Nora nuk janë divorcuar zyrtarisht. Kjo mund të jetë thjesht një pauzë dhe në të ardhmen mund të ndodhë që të rikthehen sërish bashkë.