FJOLLA PUBLIKON KËNGËN E RE/ “Masakrohet” nga fansat: Këngë +18 (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
FJOLLA PUBLIKON KËNGËN E RE/ “Masakrohet” nga fansat: Këngë +18 (FOTO+VIDEO)

FJOLLA PUBLIKON KËNGËN E RE/ “Masakrohet” nga fansat: Këngë +18 (FOTO+VIDEO)

Prej kohësh Fjolla Morina ka lajmëruar se do të rikthehej fuqishëm në tregun muzikor e mesa duket pritjes i erdhi fundi.
Ajo ka publikuar ditën e sotme këngën me titullin “Fustani” në bashkëpunim me Manin.
Në klip ajo shfaqet duke bërë levizje provokuese e mund të themi se klipi përmban shumë skena të nxehta.
Fansat e kanë krahasuar këtë me videot pornografike dhe me të drejtë.
Ja çfarë i kanë shkruar krahas videos të shpërndarë në kanalin YouTube.