PAS NDARJES NGA I FEJUARI/ Këngëtarja njofton se do largohet nga rrjetet sociale (FOTO) – AlpeGossip
PAS NDARJES NGA I FEJUARI/ Këngëtarja njofton se do largohet nga rrjetet sociale (FOTO)

PAS NDARJES NGA I FEJUARI/ Këngëtarja njofton se do largohet nga rrjetet sociale (FOTO)

Ariana Grande ka do njoftuar se do heqë dorë nga rrjetet sociale për disa kohë.

Në postimet e saj në Instagram, ajo la të nënkuptohet se largimi lidhet me ndarjen e saj nga Pete.

Në fotografinë e fshirë, ajo shkroi: “Është shumë e trishtueshme dhe ne po përpiqemi shumë që të ecim para”.

Ariana shtoi se është momenti për tu larguar nga internet dhe lajmet që nuk do të shohë. Nuk mungoi falenderimi i saj për ndjekësit që e përkrahin cdo moment.

Në fillim të kësaj jave, u raportua se këngëtarja i dha fund fejesës me komedianin Pete Davidson për shkak të ish-të dashurit të ndjerë, Mac Miller.