SI KIM KARDASHIAN/ Enca tregon se çfarë do t’i thotë vajzës së saj në të ardhmen (FOTOT) – AlpeGossip
SI KIM KARDASHIAN/ Enca tregon se çfarë do t’i thotë vajzës së saj në të ardhmen (FOTOT)

SI KIM KARDASHIAN/ Enca tregon se çfarë do t’i thotë vajzës së saj në të ardhmen (FOTOT)

Këngëtarja e njohur, Enca pak orë më parë ka ndarë në Instastory një video të Kim Kardashian teksa i tregon vajzës së saj të vogël rreth prindërve të saj. Në videon e postuar nga Enca, Kim tregon se babai i vajzës Kanye West është performues, këngëtar dhe mbi të gjitha artist. Sa i përket mamit, mami ka aq shumë talente sa s’mund t’i numërojë dot! Kanë qenë këto fjalët të cilat i kanë pëlqyer këngëtares dhe janë të njëjtat me ato që do t’i thotë Enca vajzës së saj në të ardhmen.

“Këto fjalë dua t’i them vajzës në të ardhmen. Vetëm emrat do i ndryshoj”, shkruan ajo në Instastory. Me sa duket, Enca i ka idetë e qarta që tani se si dëshiron t’i rrisë fëmijët e saj.