DHËNDËR SHQIPËRIE APO KOSOVE? Fifi jep përgjigjen e sinqertë dhe ka 2 fjalë për Flori Mumajesin (FOTO) – AlpeGossip
DHËNDËR SHQIPËRIE APO KOSOVE? Fifi jep përgjigjen e sinqertë dhe ka 2 fjalë për Flori Mumajesin (FOTO)

DHËNDËR SHQIPËRIE APO KOSOVE? Fifi jep përgjigjen e sinqertë dhe ka 2 fjalë për Flori Mumajesin (FOTO)

Këtë të diel mbrëma këngëtarja shqiptare Fifi ka vendosur t’u përgjigjet disa pyetjeve kurioze të ndjekësve të saj në Instagram.

Sigurisht që 80 për qind e pyetjeve kishin lidhje me marrëdhënien e saj me Flori Mumajesin, për të cilin është përfolur për një lidhje me tepër sesa miqësore.

Një gjë e tillë nuk është konfirmuar nga këngëtarja dhe as nga Flori, e megjithatë kur është fjala për këtë të fundit, Fifi i ka dy fjalë të mira.

Ajo e quan atë një shok të mirë dhe një njeri me zemër të madhe.

Fifi shprehet edhe se nëse do t’i duhej të zgjidhte mes një dhëndri nga Shqipëria apo nga Kosova, ajo do të zgjidhte një shqiptar që ndihet dhe është krenar që është shqiptar.