THANË SE ËSHTË SHTATËZANË PËR HERË TË 4-T/ Reagon bashkëshortja e Ermal Fejzullahut (FOTO) – AlpeGossip
THANË SE ËSHTË SHTATËZANË PËR HERË TË 4-T/ Reagon bashkëshortja e Ermal Fejzullahut (FOTO)

THANË SE ËSHTË SHTATËZANË PËR HERË TË 4-T/ Reagon bashkëshortja e Ermal Fejzullahut (FOTO)

U përhap me shpejtësi ditën e djeshme lajmi se këngëtari shumë i dashur për publikun Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij do bëhen prindër për herë të katërt.

Shkak u bë edhe foto e fundit e Arianës e cila shfaqej me barkun pak të fryrë.

Mirëpo mesa duket lajmi për shtatzëninë nuk është i vërtetë. Ariana e ka mohuar lajmin gjatë një komunikimi me “Revistawho”.

Ariana dhe Ermali kanë 3 fëmijë, dy vajza dhe një djalë, me emrat Buna, Era dhe Art.