E PAPRITUR! Meghan Markle është shtatzënë me binjakë dhe të gjithë u çmendën – AlpeGossip
E PAPRITUR! Meghan Markle është shtatzënë me binjakë dhe të gjithë u çmendën

E PAPRITUR! Meghan Markle është shtatzënë me binjakë dhe të gjithë u çmendën

Kanë kaluar vetëm disa javë nga dasma mbretërore e Meghan Markle me Princ Harry-n dhe tashmë të gjithë kanë filluar të sugjerojnë se çifti i ri duhet të zgjerojë familjen.

Mirëpo një burim pranë revistës “OK” ka bërë të ditur se Meghan Markle është shtatzënë dhe për më tepër pret binjakë. Sipas revistës “Ok” shkruhet se fillimisht çifti e ndau lajmin e bukur me Kate Middelton dhe princin William.

“Ata janë shumë të lumtur. Meghan dhe Harry nuk prisnin që kjo të ndodhte kaq shpejt dhe fillimisht u habitën kur mësuan se bëhej fjalë për dy beba, një djalë dhe një vajzë”, mësohet të ketë thënë burimi për “OK”.

Nuk është ende e qartë nëse ky lajm është i vërtetë, pasi thashethemet se Meghan Markle është shtatzënë kanë qarkulluar edhe herë të tjera, por kanë rezultuar se nuk kanë qenë të vërteta.