“MË SHKATËRROI FAMILJEN”/ U tha se u nda nga bashkëshortja prej Fjolla Morinës, Fisnik Syla reagon për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
“MË SHKATËRROI FAMILJEN”/ U tha se u nda nga bashkëshortja prej Fjolla Morinës, Fisnik Syla reagon për herë të parë (FOTO)

“MË SHKATËRROI FAMILJEN”/ U tha se u nda nga bashkëshortja prej Fjolla Morinës, Fisnik Syla reagon për herë të parë (FOTO)

Këngetarja Fjolla Morina dhe i dashuri i saj Fisnik Syla kanë qenë në qendër të vëmendjes pasi zyrtarizun lidhjen e tyre.

Pas publikimit reagoi edhe bashkëshorta e biznesmenit në portalin ‘n’zoom.biz’ ku u shpreh se  ka qenë e martuar me të prej 10 vitesh dhe tashmë kjo marrëdhënie mori fund prej Fjollës.

Pas disa javësh ka ardhur dhe reagimi i parë i biznesmenit, i cili është shprehur se nuk është aspak e vërtetë dhe se martesa e tyre kishe marrë fund, para se ai të njihej me Fjollën.

Ndër të tjera në postimin e tij ai shpreht se tani më ka gjetur dashurinë e tij dhe se së shpejti do të martohen.

“Ish-martesa ime mori fund kohë më parë, para se Fjolla të bënte pjesë në jetën time. Fatkeqësisht lajmet e kota janë vetëm fjalë të kota. Ata bile nxorën edhe dy fëmijët e mi në foto, nëpër faqe të ndryshme. Do të vije koha kur këta gazetarë jo-profesionistë do të ndiqen penalisht për këto vepra të padrejta. Por e vërteta është kjo: Unë kam jetën time dhe jam më i lumtur se çdo herë në jetë sepse kam gjetur shpirtin tim binjak, njeriun e zemrës me të cilën së shpejti do të martohemi. Fëmijëve të mi nuk do tu mungojë asgjë në këtë botë,” shkruan Fisniku ndër të tjera në postimin e tij.

Screenshot_4.png