JENI KURIOZ TI DINI? 5 karakteristikat që Enca kërkon tek një mashkull – AlpeGossip
JENI KURIOZ TI DINI? 5 karakteristikat që Enca kërkon tek një mashkull

JENI KURIOZ TI DINI? 5 karakteristikat që Enca kërkon tek një mashkull

Gjatë një “live” në Instagram Enca zbuloi diçka më tepër për jetën e saj private dhe profesionale.
Këngëtarja lejoi që ndjekësit e saj ta pyesnin në lidhje me çfarë të donin e një prej pyetjeve kishte të bënte me karakteristikat që Enca kërkon tek një mashkull.

E ndihmuar nga motra e saj, Uindi, Enca tha se nga një mashkull kërkon që të jetë xhentil, simpatik, të ketë shpirt artistik, të jetë punëtor e besnik.

Më pas ajo zbuloi dhe diçka më shumë për sa i përket këngëve të reja. Enca tha se në muajin janar do lançojë një këngë të re, gjithashtu dhe në muajin shkurt.

Mezi presim!