LARGËSIA I NDAN NGA NJËRI-TJETRI/ Keisin e merr malli për Stresin dhe e shpreh publikisht (FOTO) – AlpeGossip
LARGËSIA I NDAN NGA NJËRI-TJETRI/ Keisin e merr malli për Stresin dhe e shpreh publikisht (FOTO)

LARGËSIA I NDAN NGA NJËRI-TJETRI/ Keisin e merr malli për Stresin dhe e shpreh publikisht (FOTO)

Pavarësisht thashethemev që kanë qarkulluar në rrjet për ndarjen e tyre, Keisi dhe Stresi vazhdojnë të jenë të martuar. Është vetëm largësia që i ka ndarë ata nga njëri-tjetri dhe për shkak të kësaj largësie, Keisit po i mungon shumë bashkëshorti.

Këtë ka lënë të kuptohet me postimin e fundit në Instastory ku shfaqet duke dëgjuar këngën “Betohemi”, një këngë që i përshtatet më së miri situatës së tyre.

Keisi ka vendosur ne video edhe figurën e dy duarve të një çifti, që kanë kapur gishtat e vegjël me njëri-tjetrin.