PËRFLITET PËR NJË LIDHJE ME ADROLËN/ Capital T i bën dedikim publik vajzës që i ka rrëmbyer zemrën (FOTO) – AlpeGossip
PËRFLITET PËR NJË LIDHJE ME ADROLËN/ Capital T i bën dedikim publik vajzës që i ka rrëmbyer zemrën (FOTO)

PËRFLITET PËR NJË LIDHJE ME ADROLËN/ Capital T i bën dedikim publik vajzës që i ka rrëmbyer zemrën (FOTO)

Jeta private e Capital T ka qenë gjithnjë e komentuar në media dhe kohët e fundit është përfolur se reperi është në një lidhje me Adrola Dushin. Teksa nuk dihet sa të vërteta janë këto thashetheme, Trimi mbrëmë në “Shiko kush luan” ka bërë një dedikim publik.

“Bëji një dedikim dashurie “Mi Amor-it tënd” sot nëpërmjet kameras”-i tha Xhoda reperit gjate nje interviste.

”T’du mas shumti, je ma e mira n’botë”-u pergjigj Trimi.

Keshtu reperi pranoi se eshte i dashuruar megjithate nuk e zbuloi emrin e kesaj vajze qe i ka rrembyer zemren.