I SURPRIZON TË GJITHË/ Capital T: Artisti që kopjon këngët më shumë është Ledri Vula (FOTO) – AlpeGossip
I SURPRIZON TË GJITHË/ Capital T: Artisti që kopjon këngët më shumë është Ledri Vula (FOTO)

I SURPRIZON TË GJITHË/ Capital T: Artisti që kopjon këngët më shumë është Ledri Vula (FOTO)

Capital T ishte i ftuar në puntatën e sotme të spektaklit “Shiko Kush LUAN”. Reperi u vendos përballë personazheve të famshëm shqiptarë në sfidën e “Paintball”.

Trimi i surprizoi te gjithe me pergjigjet pasi edhe pse në tabelë ishin bashkëpuntorë të tij, ai i “goditi” pa asnjë ndrojtje.

“Cili nga këta artistë i kopjon këngët më shumë?”, ishte një ndër pyetjet dhe emri që “goditi” Capitali habiti publikun dhe të ftuarit. Përgjigja e tij ishte: “Ledri Vula”

Me siguri Capitali e “gjuajti“ Ledrin duke menduar se ai mund ta kuptojë që është lojë, por pritet të shohim si do reagojë bashkëpuntori i tij në HIT-in “DMP”, Ledri Vula.