“Sofia e Çanit” bëhet gati kështu para se të fillojë emisioni (FOTO) – AlpeGossip
“Sofia e Çanit” bëhet gati kështu para se të fillojë emisioni (FOTO)

“Sofia e Çanit” bëhet gati kështu para se të fillojë emisioni (FOTO)

Ajo është një nga vajzat më seksi që ka patur rolin e “Sofisë së Çanit”.

Edhe këtë mbrëmje biondja seksi Xheni Brahaj ka publikuar një foto ndërkohë që po bëhej gati për të nisur emisionin “Zonë e Lirë”.

Si gjithnjë e veshur me të zeza dhe mjaft seksi, Xheni dukej më në formë se asnjëherë më parë. Deri tani pas Romina Alkut, ajo është “Sofia” më jetëgjatë në këtë emision.