Seksi dhe sharmante … Kjo është KIM për revistën prestigjoze (FOTO) – AlpeGossip
Seksi dhe sharmante … Kjo është KIM për revistën prestigjoze (FOTO)

Seksi dhe sharmante … Kjo është KIM për revistën prestigjoze (FOTO)

A jeni gati për sfidën e radhës së Kim Kardashian.

Bukuroshja është paraqitur me veshje provokative dhe shumë seksi.

Këto foto ajo i ka bërë për edicionin e “Vogue Taiwan”.

Ndryshe Kim ka folur në këtë intervistë për jetën e saj gjithmonë nën ndikimin e mediave.

Në anën tjetër ajo ka përdorur edhe për arin dhe diamantin.