Noizy rrëfen dobësinë e tij më të madhe/ Ka frikë të bëjë këtë gjë vetëm (FOTO) – AlpeGossip
Noizy rrëfen dobësinë e tij më të madhe/ Ka frikë të bëjë këtë gjë vetëm (FOTO)

Noizy rrëfen dobësinë e tij më të madhe/ Ka frikë të bëjë këtë gjë vetëm (FOTO)

Ai është padyshim një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë.

Por gjithashtu Noizy të krijon dhe përshtypjen e atij djalit të fortë, që nuk trmebet nga asgjë dhe nuk ka asnjë dobësi.

E megjithatë së fundmi reperi na ka zbuluar se në fakt ai frikësohet shumë nga filmat horror.

“E urrej të shoh filmat horror vetëm,” ka shkruar ai teksa e ka shoqëruar shkrimin me emoji duke qeshur.

Epo nuk mund t’i vëmë faj, e kush nuk do të frikësohej me një film horror vetëm.